Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Seven Creations Duo Balls

Garantovaný nákup z ErosStar.sk

Na sklade • 1 variant3,4 €90 % • 3 599 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček0,99 €9 neoverených recenziíĎalšie informácie

Materiál
plast

• splna pre mna ma zdravotne vyhody
  • , zakúpené v isexshop.sk

• Nevyhovuje mi tento produkt z dôvodu veľkej bolesti. Je to po prvý krát, čo som niečo takéto vyskúšala. Alebo som urobila chybu, že som si radšej nevybrala tento produkt bez vycnelkov.

S vašim obchodom som zatiaľ veľmi spokojná. Ďakujem.

Dobrá cena za dobrú vec.

Materiál
plast

Objavte tajomstvo dlhovekosti vášne a rozkoše s Supersuf Orgazmus Balls, starobylou pomôckou, ktorá priniesla extázu ženám po celom svete už po stáročia. Tieto venušine guličky, inšpirované tradíciou z Japonska, sú dokonalým spojením histórie a moderného dizajnu, prinášajúce nielen hlboké uspokojenie, ale aj zdravotné prínosy.

Každý kúsok je vyrobený z kvalitného ABS materiálu a jeho ideálny priemer 3,5 cm zaručuje pohodlné nosenie, či už pri intímnych chvíľach alebo počas bežného dňa. Nielenže posilňujú pošvové svaly a zvyšujú prekrvenie intímnych oblastí, ale zároveň slúžia ako tichý spoločník, ktorý vašej tvári dodá žiarivý a spokojný výraz.

Predstavte si, ako s každým pohybom tela pocítite jemné stimulácie Supersuf Orgazmus Balls, ktoré vás tajne rozmaznávajú a pripravujú na okamihy plnej rozkoše. Je to ako mať malé slnko vo vnútri, ktoré rozsvieti vaše vnútorné svetlo a prinesie úsmev na tvári bez toho, aby okolie tušilo, prečo sa cítite tak neuveriteľne dobre.

• História sa stretáva s luxusom: Vychutnajte si starobylé tajomstvo venušiných guličiek, ktoré bolo po generácie odovzdávané ako zdroj ženskej sily a potešenia.
  • Posilňovanie intímnych svalov: Supersuf Orgazmus Balls nielen rozpaľujú zmysly, ale aj efektívne posilňujú svaly panvového dna pre lepšiu kontrolu a intenzívnejší orgazmus.
  • Neviditeľný zdroj radosti: Discreet design umožňuje nosiť ich kedykoľvek a kdekoľvek, čo z vás robí majiteľku tajného zdroja šťastia a pohody.
  • Zdravie a rozkoš v jednom: Tieto guličky nielen zvyšujú prekrvenie intímnych partií, ale taktiež napomáhajú celkovému sexuálnemu zdraviu a well-being.
  • Kvalitný materiál pre bezpečné potešenie: Bezpečný a hygienický ABS materiál zaisťuje, že vaše osobné chvíle sú nielen príjemné, ale aj zdravotne nezávadné.

Na sklade • Viac variantov3,2 €56 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček0,99 €96 % • 428 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €92 % • 572 recenziíĎalšie informácie

• splna pre mna ma zdravotne vyhody
  • , zakúpené v isexshop.sk

S vašim obchodom som zatiaľ veľmi spokojná. Ďakujem.

Dobrá cena za dobrú vec.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov3,2 €56 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarček0,99 €96 % • 428 recenziíĎalšie informácie