Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia 50 Shades of Grey - Silver Metal Ben Wa Balls

Popis produktu

Tajne stimulujú Váš bod G.  Strieborné guličky "vnútornej bohyne" sú ideálne pre tie z Vás, ktoré očakávajú ešte viac uspokojenia. Užite si radosť ako Anastasia vďaka týmto zdokonaleným venušiným guličkám.  "Zalieva ma rumenec z pravidelného pohybu strieborných guličiek. Hýbu sa vo mne, masírujúc ma vo vnútri a dovádzajú ma k šialenej potrebe sexu. Oh, toto vzrušenie je nádherné." - Ana Steele 

Guličky sú vyrobené z veľmi jemného, pevného kovu. Navrhnuté sú pre tie z vás, ktoré už majú skúsenosti s používaním venušiných guličiek a už cítia potrebu zmeny. Guličky vážia 221 gramov, aby maximalizovali účinky vášho vaginálneho omladzovania.

Guličky spája silná nylonová šnúrka, zakončená veľkým kovovým očkom. Bezpečené prevedenie Vám umožňuje použiť ich aj na análne hry. 

Guličky sú súčasťou oficiálnej kolekcie Fifty Shades of Grey (Päťdesiat odtieňov sivej), odsúhlasenej autorkou E L James. Balenie je reprezentačné, s krabičkou a skladovacím vrecúškom, guličky vnútornej bohyne sú ideálnym darčekom pre fanúšikov trilógie.

Návod na použitie: 

Je to veľmi jednoduché. Sťahujte vagínu okolo guličiek tak, aby ste ich posunula čo najhlbšie do svojho vnútra. Zvierajte svalstvo tak pevne a tak dlho, ako je to len možné a potom popustite. Opakujte cvičenie 10-15 krát za sebou 2 - 3 krát denne.

V priebehu cvičenia sa budú guličky pohybovať a dotýkať Vášho bodu G, jemne stimulujúc Vaše najerotogénnejšie zóny. Hru môžete doplniť stimuláciou klitorusu malým vibrátorom. 

Špecifikácia a parametre:

  • ♥ Dĺžka: 21,6 cm
  • ♥ Obvod: 10,2 cm
  • ♥ Materiál: kov
  • ♥ Flexibilita: pevné
  • ♥ Vodeodolnosť: ponorné
  • ♥ Obsahuje latex: Nie
  • ♥ Obsahuje ftaláty (zmäkčovadlá): Nie 

Prosím pozrite si video  

Recenzie 50 Shades of Grey - Silver Metal Ben Wa Balls (1)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.