Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

50 shades of grey - Inner Goddess

Impozantné guličky rozkoše z kolekcie Päťdesiat odtieňov sivej! Masívne, ťažké hýčkajúce guličky rozkoše posilňujú steny vagíny mimoriadne intenzívnym tréningom a donekonečna...
Garantovaný nákup z Devil Shop

Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 4 078recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant0,99 €9recenziíĎalšie informácie

• krásny, luxusný vzhľad
    • sú naozaj poriadne ťažké
    • ľahko sa udržujú
    • tá šnúrka je na pocit pomerne nepríjemná

Sú to moje prvé guľôčky. Zlákalo ma, že vyzerajú presne tak, ako bolo opisované v knihe. Sú pomerne ťažké a je celkom výzva udržať ich vo vnútri :)

• , zakúpené v SuperLove

Elegantne, perfektne. Patria k tym tazsim, ale kazda vieme na co to je,takze super.

Materiál
kovové
Dĺžka
21.6 cm

Impozantné guličky rozkoše z kolekcie Päťdesiat odtieňov sivej!

Masívne, ťažké hýčkajúce guličky rozkoše posilňujú steny vagíny mimoriadne intenzívnym tréningom a donekonečna hýčkajú. Pevné guličky s metalickým, strieborným leskom, spojené šnúrkou. S praktickým, bezpečným držadlom striebornej farby, vďaka ktorému sa dá bezpečne používať aj na análne šibalstvá. K produktu Vám darujeme striebornú saténovú taštičku na jeho diskrétne uloženie.

Vlastnosti:

• sú naozaj poriadne ťažké
    • ľahko sa udržujú
    • tá šnúrka je na pocit pomerne nepríjemná

• , zakúpené v SuperLove

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček1,9 €100 % • 424recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarček1,99 €97 % • 585recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant2,69 €96 % • 1 074recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v SuperLove

• Krásne boli zabalené až luxusne by som povedala. To ma naozaj potešilo a doteraz ma to zabalenie uchvacuje.

Guličky sú ťažšie ale na výsledku to nič nemení my ich skôr využívame pri posteľných radpvánkach ako na bežné nosenie von. Asi som divná ale u mňa to nezaberá pri bežnej chôdzi ale keď sa dobre využijú v posteli tak to naozaj stojí za to.